Niemiecka szansa dla producentów gier

opublikowano: 07-06-2018, 22:00

Już po raz 20. w Kolonii odbędą się największe w Europie targi gier komputerowych Gamescom.

Już po raz 20. w Kolonii odbędą się największe w Europie targi gier komputerowych Gamescom. W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział 360 tys. uczestników, a ofertę zaprezentowało ok. 900 wystawców.

Podczas tegorocznego wydarzenia ośrodek Enterprise Europe Network zorganizuje giełdę kooperacyjną i polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Będzie ona przeznaczona dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w branży gier komputerowych i mobilnych. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej, powinni w formularzu rejestracyjnym online określić profil swojej działalności, a także wskazać, jaki rodzaj współpracy chcieliby nawiązać z partnerami zagranicznymi. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, ale zainteresowane nim firmy muszą mieć bilet wstępu na targi Gamescom. Językiem obowiązującym podczas spotkań z przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw będzie angielski.

WAŻNA DATA

21-23.08 W tych dniach odbędą się targi gier komputerowych Gamescom.

WIĘCEJ INFORMACJI: Sławomir Biedermann Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości slawomir_biedermann@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu