Niemiecki Mundial pokażą TVP i Polsat

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 17-03-2006, 07:05

Telewizja Polska i Telewizja Polsat podpisały umowę z firmą Infront, właścicielem praw do transmisji meczów z tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Niemczech.TVP pokaże najważniejsze mecze mistrzostw – także z udziałem polskiej reprezentacji.

Telewizja Polska i Telewizja Polsat podpisały umowę z firmą Infront, właścicielem praw do transmisji meczów z tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Niemczech. TVP pokaże najważniejsze mecze mistrzostw – także z udziałem polskiej reprezentacji.

 Transmisje z pozostałych spotkań pojawią się na antenie kodowanego Polsatu Sport. Wczoraj Robert Korzeniowski, szef TVP i Marian Kmita, szef sportu w Polsacie nie chcieli komentować doniesień o porozumieniu. Szczegółowe informacje na ten temat nadawcy zaprezentują na dzisiejszej konferencji prasowej.

WST, Presserwis

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane