Noclegi naprzeciwko dworca

opublikowano: 25-02-2019, 22:00

Już wiosną we Wrocławiu zadebiutuje hotel Best Western Premier, wybudowany przez PVI naprzeciwko dworca kolejowego, przy ul. Gwarnej 12.

Inwestorzy mogą w nim kupić pokoje i apartamenty, zarządzaniem którymi zajmie się w ich imieniu profesjonalny, wyspecjalizowany operator. Model biznesowy opiera się na formule gwarantowanego najmu zapewniającego zwrot w wysokości 6,5 proc. rocznie przez 3 pierwsze lata trwania umowy, a później stały udział w przychodach z wynajmu obiektu.

W czterogwiazdkowym hotelu znajdą się 64 pokoje, restauracja oraz zaplecze konferencyjne. — Jest to oferta dla inwestorów zainteresowanych zorganizowanymi formami zarabiania na nieruchomościach. Jej główną zaletą jest brak konieczności osobistego zaangażowania w obsługę inwestycji, z reguły wyższe stopy zwrotu, wysoka długoterminowa efektywność i mniejsza podatność na dekoniunkturę na rynku, osiągane dzięki profesjonalnemu zarządzaniu nieruchomością — mówi Jakub Nieckarz, Prezes PVI.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy