Nominacja do Rady TEP

opublikowano: 07-06-2018, 22:00

Julia Patorska, lider zespołu ds. analiz ekonomicznych w firmie doradczej Deloitte, została wybrana przewodniczącą Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich na kolejną kadencję.

Julia Patorska, lider zespołu ds. analiz ekonomicznych w firmie doradczej Deloitte, została wybrana przewodniczącą Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich na kolejną kadencję. Do Rady TEP dołączył również Rafał Rudzki, starszy menedżer w zespole zrównoważonego rozwoju w Europie Środkowej Deloitte. Głównym zadaniem TEP jest popularyzowanie wiedzy ekonomicznej, wyjaśnianie zjawisk gospodarczych i społecznych współczesnego świata, dyskusja nad kształtowaniem ładu gospodarczego w Polsce i świecie oraz wspieranie rozwoju ekonomistów młodego pokolenia.

— Niezmiernie cieszy nas fakt, że eksperci Deloitte zasiadają we władzach TEP. Szczególne gratulacje należą się Julii Patorskiej, która kolejny raz została wybrana na przewodniczącą, co potwierdza, że jej wiedza i doświadczenie są doceniane przez tak zacne gremium — mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte w Polsce.

Julia Patorska od dziesięciu lat pracuje w konsultingu, z czego od trzech lat w Deloitte. Realizowała projekty z różnych sektorów. Jej specjalizacją jest znalezienie związków pomiędzy zrównoważonym rozwojem i ekonomią. Zajmuje się zagadnieniami gospodarki o obiegu zamkniętym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ekologia / Nominacja do Rady TEP