Nowa firma w Grupie Raben

Marcin Bołtryk
opublikowano: 10-01-2002, 00:00

W styczniu 2002 r. rozpoczęła działalność nowa spółka — Fresh Logistics. Firma działa w strukturach Grupy Raben i świadczy kompleksową obsługę logistyczną w zakresie produktów świeżych. Kapitał zakładowy nowego podmiotu wynosi 515 tys. zł. Prezesem zarządu Fresh Logistics jest Ewald TH. J. Raben. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Gądkach koło Poznania, natomiast oddziały znajdują się w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy i w Gliwicach. Fresh Logistics świadczy również usługi dodatkowe, polegające m.in. na przepakowywaniu i etykietowaniu towarów oraz przygotowywaniu zestawów promocyjnych. Firma oferuje też usługę typu cross-docking, polegającą na odbiorze przesyłek z produktami świeżymi z magazynu klienta i ich dostawie we wskazane miejsce w ramach dedykowanego systemu dystrybucji produktów świeżych. Fresh Logistics świadczy usługi dla firm posiadających wdrożony system HACCP.

Raben posiada 19 filii usług Szybkiej Paczki na terenie całej Polski. Szybka Paczka specjalizuje się w świadczeniu usług przewozu paczek w kraju i za granicą, w systemie „od drzwi do drzwi”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Nowa firma w Grupie Raben