Nowa oferta leasingu aut

RAR
opublikowano: 16-06-2005, 00:00

Dominet Bank wspólnie z BZ WBK Leasing wprowadza nową ofertę leasingu samochodów nowych i używanych. Umowę zawiera się na 18 do 72 miesięcy, a raty leasingowe denominowane są w złotych, euro i frankach szwajcarskich. Wymagany udział własny wynosi 5 proc.

— W umowie zastosowano mechanizm korekty opłat leasingowych, który zapewnia ich dostosowanie do bieżących stóp procentowych. Jeśli spadną, obniżą się również opłaty leasingowe — tłumaczy Tomasz Jąder, prezes BZ WBK Leasing.

Oferta współpracujących banków jest przeznaczona dla firm działających od co najmniej 12 miesięcy. Przedmiotem umowy mogą być samochody osobowe i dostawcze, a także inne środki transportu — ciągniki siodłowe, autokary, naczepy itp. Wysokość opłaty początkowej może wynosić od 5 do 40 proc., a opłaty końcowej, za którą można wykupić pojazd po wygaśnięciu umowy leasingu — od 1 do 20 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: RAR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Nowa oferta leasingu aut