Nowa oferta od dwóch funduszy

  • Marta Bellon
16-12-2014, 00:00

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy razem z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Poręczeń Kredytowych wystartowali z nową ofertą dla przedsiębiorców z regionu

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy razem z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Poręczeń Kredytowych wystartowali z nową ofertą dla przedsiębiorców z regionu — oferują pożyczki do 100 tys. zł z poręczeniem unijnym.

Dwa rodzaje — na cele obrotowe lub inwestycyjne. Mikropożyczki obrotowe mogą być przeznaczone na cele rozwojowe, czyli sfinansowanie bieżących potrzeb związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, stałe oprocentowanie wynosi maksymalnie 4,95 proc. (okres spłaty do 36 miesięcy), a prowizja to 1 proc. Wymagane jest zabezpieczenie w formie poręczenia w 80 proc. kwoty pożyczki przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Poręczeń Kredytowych i weksel z poręczeniem, prowizja za poręczenie wynosi 0,5 proc. — z pomocą de minimis.

Natomiast mikropożyczki na cele inwestycyjne można przeznaczyć na odtworzenie, modernizację i zwiększenie majątku trwałego. Oprocentowanie również jest stałe i wynosi maksymalnie 3,75 proc. (okres spłaty do 60 miesięcy), nie ma prowizji i obowiązuje takie samo zabezpieczenie jak w przypadku pożyczki obrotowej. Prowizja za poręczenie wynosi do 1,5 proc.

Kontakt:

Tel.: 56 699 54 55/56

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Nowa oferta od dwóch funduszy