Nowe technologie w biznesie

opublikowano: 04-07-2018, 22:00

20 września na stadionie PGE Narodowym odbędzie się VI edycja IT Future Expo — targów technologii dla biznesu.

Podczas wydarzenia będzie można się dowiedzieć, co napędza branżę informatyczną w Polsce, jakie są aktualne trendy w rozwojuinnowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorców oraz wymienić się doświadczeniami i poznać najlepsze praktyki.

Warto dodać, że podczas tej edycji odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, której głównym celem jest poszerzenie sieci komunikacji między twórcami technologii a decydentami w zakresie kształtowania polityki cyfryzacji. Po raz kolejny na targach dostępna będzie strefa dronów, w której będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Więcej informacji o wydarzeniu, a także formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://itfuture.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy