Nowe umowy Jartom

KG
opublikowano: 17-10-2006, 00:00

Agencja Jartom, działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, a specjalizująca się w powierzchniach produkcyjnych i magazynowych, podpisała we wrześniu umowę na wyłączność z firmą Apollo-Rida Poland, właścicielem nowoczesnego centrum dystrybucyjnego Żerań Park II w Warszawie. To kompleks czterech budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni 44,2 tys. mkw., zaprojektowany zgodnie ze światowymi standardami obowiązującymi w logistyce i magazynowaniu.

We wrześniu Jartom został także wyłącznym agentem przy sprzedaży nowoczesnego obiektu magazynowo-biurowego w Łysomicach koło Torunia. Ta nieruchomość o powierzchni zabudowy 1,3 tys. mkw., w tym 1,1 tys. mkw. magazynu, ma wjazd z obwodnicy Toruń — Gdańsk — Łódź. Znajduje się na terenie nowo powstałej specjalnej strefy ekonomicznej, w której inwestują m.in. koncerny Sharp i Orion.

Jartom współpracuje ponadto z międzynarodową grupą spedycyjno-logistyczną M&M przy wynajmie 21 tys. mkw. w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym Logistic City Piotrków Distribution Center w Piotrkowie Trybu-nalskim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu