Nowi ludzie Quinlan Private Golub

AYA
opublikowano: 22-08-2006, 00:00

Jonathan Cohen, dyrektor ds. budowlanych

Quinlan Private Golub zatrudniła dwóch menedżerów ds. budowlanych w Polsce.

Jonathan Cohen (37 lat) zacznie pracę na stanowisku dyrektora ds. budowlanych. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację projektów budowlanych, m.in.: International Business Centre (II faza), Wiśniowy Business Park (budynek F)

oraz Forum (centrum handlowe w Gliwicach). Ostatnio Jonathan Cohen pracował w Gleeds Polska, gdzie był odpowiedzialny za operacje w Polsce oraz na Ukrainie (2003-06). Karierę zawodową rozpoczął w 1987 r., jako praktykant w dużej brytyjskiej firmie

specjalizującej się w badaniach ilościowych, z siedzibą w Leeds. Wolny czas lubi spędzać z rodziną: żoną Anią i synami — Jakubem (4) i Szymonem (1). Lubi spotkania z ludźmi, sport — piłkę nożną, narty, pływanie, jogging oraz rower. Interesuje się restauracją starych samochodów i majsterkowaniem oraz historią starożytną.

Ryszard Pudłowski, starszy menedżer projektów budowlanych

Ryszard Pudłowski (49) podejmie pracę na stanowisku starszego menedżera projektów budowlanych. Będzie odpowiadał za budowę projektu biurowego Wiśniowy Business Park (budynek F). Ryszard Pudłowski będzie także koordynował pracę zespołu budowlanego projektu Forum Gliwice. Jego kariera zawodowa trwa 28 lat. Zdobywał doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami budowlanymi i kosztami, pracując w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Jest wykładowcą w Królewskim Instytucie Dyplomowanych Rzeczoznawców. W wolnym czasie lubi przyrządzać indyjskie potrawy. Jest wiernym czytelnikiem kryminałów Agathy Christie, a także kolekcjonerem płyt winylowych, w szczególności Boba Dylana. Ma dwie córki, Kasię (17) i Karolinę (14).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu