Nowoczesne centra danych

opublikowano: 17-06-2018, 22:00

21 czerwca w warszawskim Centrum Bankowo-Finansowych „Nowy Świat” odbędzie się konferencja „Data Center nowej generacji”.

Do bezpłatnego udziału w wydarzeniu Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza liderów, ekspertów i specjalistów od projektowania, budowy i zarządzania nowoczesnymi centrami danych. Podczas spotkania zostanie poruszona tematyka związana z kierunkami rozwoju technologii serwerowych, zwiększaniem wydajności i pojemności, zmniejszaniem kosztów infrastruktury, odprowadzaniem ciepła i szukaniem oszczędności.

Eksperci pochylą się również nad zagadnieniami z dziedziny zarządzania i bezpieczeństwa danych oraz odzyskiwania ich po awarii. Opowiedzą także o usługach kolokacji. W przerwach pomiędzy prelekcjami pojawi się możliwość rozmów i konsultacji ze specjalistami. Zarejestrować się na konferencję można na stronie: pirbinstytut.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy