Nowy akcjonariusz chce rewolucji w Krezusie

opublikowano: 09-11-2018, 08:11

Central Fund of Immovables (CFI), który kilka dni temu ujawnił się z pakietem 6,34 proc. akcji Krezusa, chce odwołania wszystkich członków rady nadzorczej i zarządu spółki.

CFI chce na walnym zgromadzeniu, zwołanym na 30 listopada, wraz z innymi akcjonariuszami głosować w drodze głosowania oddzielnymi grupami nad zmianami w radzie nadzorczej. Wnioskuje o odwołanie wszystkich obecnych członków rady nadzorczej, a także członków zarządu.

Ponadto CFI chce zobowiązać nowe władze do przeprowadzenia audytu finansowego i prawnego spółki w ciągu trzech miesięcy i przedstawienia jego wyników na kolejnym walnym zgromadzeniu.

CFI to firma, zajmująca się wynajmem lokacji komercyjnych.  Dysponuje kilkudziesięcioma nieruchomościami komercyjnymi usytuowanymi w województwie łódzkim, śląskim, mazowieckim, pomorskim, dolnośląskim i lubuskim.  

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane