Nowy największy deweloper w Warszawie

IAR
opublikowano: 27-11-2008, 08:40

"Życie Warszawy" pisze, że Wojskowa Agencja Mieszkaniowa wyrasta na największego dewelopera w Warszawie. W ciągu trzech lat w stolicy i okolicach powstaną trzy wielkie osiedla wojskowe.

Gazeta wyjaśnia, że armia, która za rok będzie w pełni zawodowa, kusi kandydatów mieszkaniami.

Zdaniem "Życia Warszawy" sytuacja mieszkaniowa młodych żołnierzy w stolicy będzie nieporównywalnie korzystniejsza od sytuacji policjantów. W grudniu w Ząbkach pod Warszawą do dziesięciu bloków zaczną się wprowadzać żołnierze. Osiedle wojskowe powstało w kilka miesięcy i zostało zbudowane z gotowych elementów.

"Życie Warszawy" wylicza, że żołnierze z jednostek stacjonujących w i pod Warszawą będą mieli do dyspozycji w pełni wyposażone mieszkania i garaże. Mieszkania otrzymają za darmo, będą płacili jedynie czynsz. W tej chwili w stolicy o samodzielne mieszkanie stara się prawie tysiąc żołnierzy. Według prezesa Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, w ciągu trzech lat wojsko jest w stanie zapewnić mieszkania wszystkim żołnierzom czekającym na lokum w Warszawie i okolicach

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IAR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu