Nowy oddział GLS Poland

MWA
opublikowano: 20-10-2011, 00:00

LOGISTYKA

Operator logistyczny General Logistics Systems Poland otworzył w poniedziałek w Ełku nowy oddział. Filia w województwie warmińsko-mazurskim odciąży oddziały firmy w Olsztynie i Białymstoku – dotychczas obsługiwały one bardzo rozległe obszary.

Dzięki nowemu oddziałowi paczki będą znacznie sprawniej rozdzielane, co pozwoli skrócić drogę dostawy lub odbioru przesyłek.

Dzięki temu krótszy będzie też czas realizacji zleceń dla klientów z okolic Augustowa Ełku, Suwałk i oraz innych miejscowości położonych na północny wschód od Wraszawy, a także w rejonie graniczącym z Litwą. Przy dużej liczbie przesyłek do obsłużenia, na przykład w okresie szczytu przewozowego przypadającego przed Świętami Bożego Narodzenia, Ełk może być połączony bezpośrednim transportem z centralną sortownią General Logistics Systems Poland w Strykowie, do której trafiają przesyłki z każdego oddziału tej firmy w kraju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy