O dotacjach na eksport

MBE
opublikowano: 29-10-2012, 00:00

„Paszport do eksportu” w Toruniu

30 października w Toruńskim Parku Technologicznym (ul. Włocławska) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców na temat pozyskiwania unijnych dotacji na eksport.

Poświęcone będzie działaniu: 6.1 „Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dziś upływa termin przesyłania zgłoszeń (tel.: 56 657 14 54). Po dotację w ramach „Paszportu do eksportu” mogą sięgnąć mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy produkcyjne,usługowe lub handlowe oraz przedsiębiorstwa planujące rozpocząć lub zintensyfikować eksport na dowolnych rynkach. Właśnie rusza trzeci etap naboru wniosków, który potrwa do 16 listopada.

Przewidziana wysokość dotacji na jednego przedsiębiorcę może wynosić do 200 tys. zł i stanowi pomoc de minimis. Dofinansowanie udzielane zostanie w formie refundacji części wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu