Od klejenia wykładzin podłogowych do budowy stadionów

MK
opublikowano: 04-01-2011, 17:30

Dzięki Gazeli z Gdyni młodzież kopie piłkę na ponad stu pomorskich "Orlikach".

Działająca od 1995 r. Panorama II zajmuje się budową obiektów sportowych - od koncepcji i projektu, prac geodezyjnych i ziemnych, poprzez wykonanie nawierzchni sportowych, montaż wyposażenia, aż po oświetlenie i ogrodzenie.
- Zaczęliśmy skromnie - od montażu wykładzin dywanowych i PCV. Po około trzech latach odkryliśmy niszę na rynku podłóg sportowych. Następny, trwający do dziś, etap to budowa zewnętrznych boisk, bieżni, kortów tenisowych, a także stadionów piłkarskich i lekkoatletycznych - mówi Tomasz Zabłocki, prezes gdyńskiej spółki.
Od 2007 r. Gazela z dobrym skutkiem startuje w przetargach na budowę boisk w ramach projektu "Moje boisko - Orlik 2012". Do użytku oddała ich już 150. Kolejnych projektów sukcesywnie przybywa. W realizacji zleceń pomagają środki z UE.
Na pytanie, dlaczego to właśnie jego spółce udaje się uzyskiwać zlecenia na "Orliki", Tomasz Zabłocki odpowiada, że wielkie znaczenie ma jakość stosowanych przez jego firmę produktów - nawierzchni i wyposażenia sportowego, pochodzących od renomowanych wytwórców z Europy, USA, Japonii i Chin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane