Oferują 100 tys. USD za detoks smartfonowy

opublikowano: 16-12-2018, 22:00

Vitaminwater, należąca do grupy Coca-Cola spółka z branży FMCG, oferuje pieniądze śmiałkowi, który odważy się nie używać smartfona przez cały rok — poinformował portal Make It.

Jeśli ktoś podejmie wyzwanie i wytrwa, spółka chce zapłacić 100 tys. USD. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba opublikować post na Twitterze lub Instagramie z hasztagiem #nophoneforayear albo #contest. W poście każdy musi napisać, co zrobi, jeśli nie będzie mógł zajrzeć na takie portale przez następny rok. Do wyzwania można dołączyć do 8 stycznia. Do 22 stycznia spółka chce wybrać uczestników projektu. Otrzymają oni telefon z 1996 r. i zakaz używania smartfonów i tabletów, nawet takich, które pożyczą od kogoś innego (można używać laptopów i komputerów PC). Jak firma sprawdzi, czy ktoś nie oszukuje? Przed wypłaceniem nagrody podda uczestników testowi z wykrywaczem kłamstw. Informacja na temat wyzwania pojawiła się na oficjalnej stronie marki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy