Ogłoś się na koreańskim portalu

MBE
opublikowano: 15-02-2012, 00:00

INTERNET

Stowarzyszenie Handlu Międzynarodowego Korei we współpracy z Izbą Handlową Unii Europejskiej w Korei proponuje polskim przedsiębiorcom możliwość bezpłatnej rejestracji i umieszczania ogłoszeń handlowych na portalu www.tradekorea.com. Ma to związek z obowiązującą od połowy ubiegłego roku umową o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Republiką Korei. Portal to internetowa giełda, na której można znaleźć ogłoszenia kupna i sprzedaży firm z całego świata. Korzystanie z niego zwiększa szanse na znalezienie partnera handlowego w Korei Południowej. Umieszczenie ogłoszeń eksportowych na portalu to okazja do prezentacji oferty szerokiemu gronu importerów z Korei Południowej.

Firmy zainteresowane korzystaniem z portalu mogą kontaktować się z przedstawicielami Stowarzyszenia Handlu Międzynarodowego Korei (Kim, Young Wan , hapoon@ec21. com, Ahn, Ji Hyung, jhahn706@ kita.net).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane