Oko w oko z inwestorem

Masz pomysł na biznes i szukasz kapitału na start — Agencja Rozwoju Pomorza może przedstawić cię inwestorom.

Agencja Rozwoju Pomorza rozpoczęła nabór do ogólnopolskiego konkursu „Startup Venture — projekt na biznes”. To świetna okazja dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz firm we wczesnej fazie rozwoju (seed, start-up), które już pracują nad wprowadzeniem swojego projektu na rynek (wymagana jest prezentacja produktu, co najmniej prototypu lub wersji demo). Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 14 października 2013 r. Spośród nadesłanych aplikacji wybiorą 10 najciekawszych, a ich autorzy wezmą udział w warsztatach i indywidualnych konsultacjach z mentorami (4- 15 listopada 2013 r.). Następnie doszlifowane już koncepcje zaprezentują podczas konferencji Venture Day (19 listopada 2013 r. w Gdańsku), do udziału w której zaproszono również indywidualnych inwestorów, przedstawicieli sieci aniołów biznesu, funduszy kapitałowych i zalążkowych. Młodzi przedsiębiorcy dostaną więc szansę nawiązania nowych kontaktów, rozpoczęcia rozmów biznesowych i pozyskania kapitału na rozwój swoich firm.

Konkurs jest realizowany z wykorzystaniem dotacji z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (działanie 3.3 „Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka). Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można znaleźć m.in. na stronie internetowej: www.inwestornia.pl.

14.10 Do tego dnia organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Oko w oko z inwestorem