Onet sięga po ubezpieczenia

Dzięki współpracy z porównywarką mfind.pl grupa mediowa Onet-RAS Polska będzie sprzedawała polis komunikacyjne.

Po tym jak Bauer Media, który stoi za portalem Interia kupił w ubiegłym roku porównywarkę ubezpieczeniową Rankomat.pl, a Wirtualna Polska nabywał TotalMoney.pl, jedynym dużym graczem na rynku internetowym, który nie miał dostępu do własnej platformy ubezpieczeniowej był Onet.pl. Grupa Onet-RAS Polska nie zdecydowała się jednak na zakup porównywarki. Zamiast tego rozpocznie strategiczną współpracę z platformą mfind, w którą w ubiegłym roku zainwestował giełdowy fundusz MCI.

Zobacz także

Kalkulator mfind, który umożliwia zakup polisy OC komunikacyjnego na początek został udostępniony na portalach moto.onet.pl, auto-swiat.pl oraz topgear.com.pl. W przyszłości ma trafić także do innych serwisów grupy Onet-RAS Polska. Na rynku mediowym jest ona wydawcą takich tytułów jak Fakt, Przegląd Sportowy czy Forbes.

- Nasza wspólna oferta skierowana jest do posiadaczy pojazdów mechanicznych, którym daje możliwość szybkiego zakupu polis OC i AC w bardzo korzystnych cenach.Partnerstwo z mfind wpisuje się w linię rozwoju naszych serwisów, które w obszarze motoryzacji mają nie tylko dostarczać informacji czy rozrywki, ale również pomagać- mówi Paweł Jordan, który zarządza segmentem motoryzacja w grupie Onet-RAS Polska.

 

mfind.pl to dziecko warszawskiej multiagencji ubezpieczeniowej AB Port. W sierpniu 2015 roku mniejszościowy pakiet udziałów nabył fundusz MCI. Dał za niego 6 mln zł. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MGA

Polecane