OPB i Condohotels podsumowały rok

MAS
opublikowano: 17-03-2009, 00:00

OPB Holding zakończył 2008 r. zyskiem na poziomie 2,5 mln zł przy przychodach wynoszących około 70 mln złotych.

OPB Holding zakończył 2008 r. zyskiem na poziomie 2,5 mln zł przy przychodach wynoszących około 70 mln złotych.

Wśród największych zakończonych projektów holdingu znalazły się Osiedle Belweder w Olsztynie i Rezydencje Willa Port w Ostródzie. Trwają prace nad budową hotelu Platinum, modernizacją Aquaparku Ostróda, apartamentowcem Willa Port Resort, hotelem Holiday Park oraz osiedlem Białe Koszary. Wszystkie te obiekty znajdują się w Ostródzie.

OPB Holding jest powiązany z Condohotels Group, która tworzy sieć luksusowych hoteli działających w systemie condo. Condohotels Group jest pionierem takich inwestycji na polskim rynku. Inwestuje w budowę hoteli i zarządza nimi, by potem sprzedać je nowym właścicielom. Apartamenty w systemie condo mają dwie funkcje —są wakacyjną rezydencją, a podczas nieobecności właściciela, są wynajmowane innym gościom. Pierwszy taki program został uruchomiony w Rezydencjach Willa Port w Ostródzie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / OPB i Condohotels podsumowały rok