Orange kusi klientów pre-paidowych

MEW
opublikowano: 17-04-2013, 16:39

Orange powalczy taryfą Smart z ceną nawet 0,15zł/minutę i bonusami na mobilny internet.

Orange wprowadza długo oczekiwaną i od dawna zapowiadaną taryfę Orange Smart, skierowaną do użytkowników telefonów pre-padowych (na kartę).

Po każdym doładowaniu, klient otrzymuje bonus na internet – doładowanie za 50 zł daje pakiet 1 GB ważny przez 50 dni. Ceny rozmów na poziomie 0,29 zł/minutę nie powalają, ale wykupując za 9 zł pakiet 600 minut lub SMS do wszystkich w Orange, można obniżyć ceny połączeń do 0,15 zł/minutę.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

Z oferty mogą skorzystać dotychczasowi użytkownicy telefonów na kartę w sieci Orange, lub nabywcy starterów.

Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadził ofertę dla klientów usług na kartę, w której cena rozmowy zaczyna się od 0,09 zł za minutę połączenia. Tyle, że trzeba doładować konto kwotą 100 zł i doładowanie jest ważne jedynie przez 30 dni. Klienci Plusa dostaną możliwość korzystania z szybkiego internetu LTE. Pakiet internetowy 200 MB jest ważny 30 dni i jest dostępny dla osób, które doładują telefon kwotą co najmniej 30 zł.

Operator sieci Play wprowadzi ofertę MIX. Widać, że szuka mniej zamożnych klientów, bo ceny zaczynają się od 20 zł miesięcznie.

Z ostatniego raportu UKE wynikało, że oferty na kartę są bardziej korzystne dla klientów niż abonamentowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MEW

Polecane