Orlen i Poczta Polska rozwijają Stacje z Paczką

  • DI
opublikowano: 17-05-2018, 22:00

PKN Orlen i Poczta Polska zawarły długoterminowy kontrakt, który pozwoli na dalszy rozwój dostępnej od kilku lat na stacjach płockiego koncernu usługi odbioru przesyłek.

Umowa ma obowiązywać do 2021 r. W ramach współpracy planowane jest m.in. wdrożenie możliwości odbioru przesyłek pobraniowych, odbioru przesyłki na podstawie PIN oraz prace nad umożliwieniem nadawania paczek na stacjach paliw. Stacja z Paczką to usługa uruchomiona w placówkach PKN Orlen we wrześniu 2013 r. Operatorem usługi jest spółka Dazumi, działająca w branży logistycznej oraz na rynku e-commerce od 2007 r. Poczta Polska przystąpiła do projektu Stacja z Paczką w marcu 2015 r. © Ⓟ

1000 Na tylu stacjach PKN Orlen, a jest ich w Polsce 1778, dostępna jest usługa pocztowa. Liczba przesyłek odebranych w ramach Stacji z Paczką w ciągu minionego roku wzrosła o blisko 150 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy