Ostatni etap warszawskiego osiedla

opublikowano: 05-11-2018, 22:00

Mieszkania i lokale usługowe na granicy biznesowej części Mokotowa mają być gotowe w 2020 r.

Marvipol, giełdowy deweloper działający na rynkach stołecznym i trójmiejskim, rozpoczął sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie inwestycji Harmony Park na styku Ursynowa i biznesowej części Mokotowa w Warszawie. W siedmiu budynkach znajdzie się 319 mieszkań i trzy lokale usługowe. Będą to już ostatnie mieszkania na osiedlu Central Park Ursynów. Ich ceny rozpoczynają się od 7655 zł za mkw. Zakończenie budowy planowane jest w czwartym kwartale 2020 r.

Harmony Park wyróżniać będzie niska, kameralna zabudowa od dwóch do czterech pięter, komfortowe przestrzenie między budynkami i widok na oczko wodne. Jednocześnie będą to ostatnie mieszkania w popularnej inwestycji Central Park Ursynów, której częścią jest osiedle Harmony Park. W ofercie znajduje się wybór mieszkań, od 30-metrowych kawalerek po 5-pokojowe apartamenty o powierzchniprawie 144 mkw. Całe osiedle, dzięki wprowadzeniu podziemnego ruchu kołowego, ma starannie zaplanowane części wspólne, w tym liczne miejsca do rekreacji oraz sklepy i punkty usługowe. Osiedle Harmony Park będzie miało dostęp do pełnej infrastruktury Central Park Ursynów, m.in. własnego jeziora otoczonego drewnianymi pomostami, miejsca do jogi, ścieżek spacerowych i do joggingu oraz restauracji. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw i wielofunkcyjne boisko przynależne do poprzedniego etapu inwestycji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu