OT Logistics wciąż chce kupić udziały Luka Bar

aktualizacja: 18-05-2017, 12:56

Polska spółka OT Logisics złożyła ponownie ofertę kupna 30 proc. udziałów operatora portowego Luka Bar, poinformował serwis SeeNews powołując się na doniesienia agencji nadzorującej prywatyzację w Czarnogórze.

Agencja twierdzi, że nowa oferta polskiej spółki jest bardziej lukratywna niż poprzednia. Nie podała jednak żadnych szczegółów.

Zobacz więcej

Port w Barze nad Adriatykiem Fotolia

Według czarnogórskich mediów, OT Logistics jest gotowa dać 8,52 mln EUR za 30 proc. udziałów Luka Bar. To kwota taka sama jak poprzednio, ale polska spółka miała zaproponować podzielenie operatora portowego na dwie odrębne spółki co dawałoby jej własność tylko części aktywów Luka Bar.

SeeNews przypomina, że w kwietniu rząd Czarnogóry ogłosił zakończenie rozmów dotyczących sprzedaży Luka Bar i operatora kolejowego Montecargo z OT Logistics twierdząc, że wybrany model prywatyzacji nie jest w interesie sprzedającego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, seenews.com

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / OT Logistics wciąż chce kupić udziały Luka Bar