Otwarte innowacje w Krakowie

opublikowano: 15-07-2018, 22:00

20 lipca w krakowskim Urzędzie Miasta odbędzie się KITS Opening Innovations.

Jest to jedyna w Polsce inicjatywa, która pomaga wprowadzić powstałe na krakowskich uczelniach technologie w świat biznesu.

W założeniu nawiązuje do koncepcji otwartych innowacji — łączy naukowe grupy projektowe z młodymi, przedsiębiorczymi ludźmi. Zadaniem biznesmenów jest pomoc w rozwoju zainicjowanego w ten sposób start-upu, a następnie doprowadzenie do komercjalizacji produktu.

Spotkanie skierowane jest zarówno do dużego biznesu — przedsiębiorstw mających zdolność do absorpcji innowacyjnych technologii w praktyce — jak i do małych i średnich firm czy start-upów. W czasie wydarzenia, oprócz prelekcji i paneli dyskusyjnych, odbędzie się seria spotkań indywidualnych, umożliwiających nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie facebook.com/pg/ Krakow.Miastem.Startupow, w zakładce „Wydarzenia”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy