Oznacz swój biznes hasztagiem

opublikowano: 16-11-2017, 22:00

23 listopada we wrocławskim Idea Hubie odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Odkryj potencjał Instagrama w komunikacji swojej firmy”.

Spotkanie poprowadzi Rafał Kułakowski, który od roku kieruje społecznością IgersWrocław. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in., jak dostosować charakter profilu do rodzaju prowadzonej działalności, i poznają możliwości, które otwiera przed nimi Instagram. Prowadzący przedstawi również kluczowe zasady, o których warto pamiętać podczas korzystania z aplikacji, i omówi cechy dobrej fotografii mobilnej. Na zakończenie Rafał Kułakowski podzieli się z uczestnikami swoim przepisem na to, jak tworzyć atrakcyjne, inspirujące treści i dzięki temu budować grono zaangażowanych obserwujących. Informacje o zapisach na Hub znajdują się pod adresem poznajinstagrama.evenea.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu