PA Nova kosi kontrakty

ANP
opublikowano: 10-07-2008, 00:00

Budowlana spółka nie zwalnia tempa i szykuje się do zdobycia kolejnych zleceń na galerie handlowe.

Budowlana spółka nie zwalnia tempa i szykuje się do zdobycia kolejnych zleceń na galerie handlowe.

PA Nova, gliwicka spółka budowlano-deweloperska, zapowiada kolejne kontrakty na budowę obiektów handlowych.

— Wkrótce pochwalimy się umowami wartości 10-20 mln zł. W tym roku na pewno podpiszemy trzy tego typu zlecenia. Sądzę, że do wyniku tego roku zostaną zaliczone dwa lub jedno — mówi Ewa Bobkowska, prezes PA Nova.

Na 2008 r. spółka zakłada wypracowanie 15 mln zł zysku netto i 110 mln zł przychodów. O podniesieniu prognoz ma informować najwcześniej przy okazji publikacji wyników drugiego kwartału, czyli w połowie sierpnia.

Prezes Bobkowska zapowiada tymczasem udział w kolejnych inwestycjach. Wkrótce mogą ruszyć prace przy dwóch obiektach handlowych.

— Czekamy na pozwolenie na budowę galerii w Przemyślu. Powinno zostać wydane w ciągu tygodnia, dwóch. A na przełomie lipca i sierpnia złożymy wniosek o pozwolenie na budowę w Kędzierzynie-Koźlu. Nadal nie podjęliśmy decyzji o sposobie finansowania projektów. Ta sprawa rozstrzygnie się do końca lipca — zapewnia prezes.

PA Nova jest generalnym wykonawcą obu galerii handlowych.

Na początku lipca spółka informowała o podpisaniu umowy z Kauflandem na roboty budowlane za 30,8 mln zł netto. Ma je wykonać do 9 grudnia 2008 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu