Paliwo on-line na stu stacjach

opublikowano: 28-12-2017, 22:00

Aplikacja mobilna Tankuj24 zawiera już 100 stacji paliw w Polsce. Przez osiem miesięcy zdobyła 13 tys. użytkowników.

Aplikacja Tankuj24, czyli projekt spółki Unimot, pozwalający na zakup paliwa on-line, rozwija się. Współpracę podjęło 100 stacji paliw. Wśród nich są zarówno placówki marek BP, Lotos, Circle K, Moya i Huzar, jak również niezależne. Współdziałanie z Tankuj24 jest też standardem na każdej stacji paliw pod marką Avia, której sieć w naszym kraju tworzy właśnie Unimot.

KORZYŚĆ EKONOMICZNA: Największą zaletą aplikacji Tankuj24 jest możliwość zakupu paliwa taniej. Klient zamawia je on-line, natomiast odbiera na stacji, którą wybierze.
Fot. ARC

— Zakładając 25 lat temu firmę specjalizującą się w sprzedaży paliw, nie przypuszczałem, że w przyszłości będę oferował paliwo on-line przez urządzenia mobilne. Aplikacja została bardzo dobrze przyjęta przez rynek i mam nadzieję, że w kolejnych latach stanie się popularnym narzędziem wykorzystywanym przez dużą część kierowców w Polsce — twierdzi Adam Sikorski, przewodniczący rady nadzorczej Unimotu i pomysłodawca projektu Tankuj24.

Największą zaletą aplikacji jest możliwość zakupu paliwa taniej, ponieważ zamawia się je on-line. Odbiór odbywa się na wybranej stacji. Zamawiać można zarówno benzynę i olej napędowy, jak również gaz LPG, a cena jest gwarantowana przez 24 godziny od zamówienia. Tyle samo czasu ma klient na realizację transakcji, czyli odbiór paliwa na wybranej przez niego stacji paliw. Na każdym litrze użytkownikoszczędza od kilku do kilkunastu groszy. Aplikacja jest też rozwiązaniem dla firm, ponieważ jej użytkownicy otrzymują zbiorczą fakturę za wszystkie tankowania w miesiącu. Obejmuje największe miasta w Polsce (np. Kraków, Poznań, Trójmiasto, Warszawa), miasta duże (np. Częstochowa, Lublin, Szczecin), średniej wielkości (np. Elbląg, Łomża, Siedlce), a także bardzo małe miejscowości (np. Turek, Bidziny, Granowo). Twórcy aplikacji nie zapominają także o stacjach usytuowanych przy ważnych węzłach komunikacyjnych i zjazdach z autostrad — tam również można odebrać zamówione wcześniej paliwo. Pełna lista punktów z usługą jest dostępna na mapie w aplikacji lub w serwisie internetowym Tankuj24.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane