Panattoni Łódź Center wynajęty

[MAS]
opublikowano: 27-03-2012, 00:00

Panattoni Europe wynajął w całości Panattoni Łódź Business Center. Ostatnią wolną powierzchnię wynajęła firma Damco Poland.

Nowy najemca — międzynarodowy operator logistyczny zajął 4,3 tys. mkw. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield. Panattoni Łódź Business Center położony jest w dzielnicy Widzew, u zbiegu ulic Puszkina i Dostawczej, zaledwie 5 km od centrum miasta.

Park znajduje się w pobliżu planowanego węzła łączącego autostrady A1 i A2 oraz w niedalekiej odległości od mającego powstać na autostradzie A1 węzła Andrespol.

To pierwszy park tego dewelopera oferujący powierzchnię typu small business units. Oznacza to, że centrum w całości dostosowane jest do potrzeb mniejszych najemców — minimalne moduły magazynowe do wynajęcia mają około 1,6 tys. mkw. Powierzchnia może być przeznaczona zarówno na składowanie, jak i lekką produkcję.

Na terenie Panattoni Łódź Business Center mieszczą się dwa budynki o łącznej powierzchni 18,7 tys. mkw. Najemcy magazynów mogą korzystać z doków z wjazdem na poziomie zero. Dotychczas powierzchnię w obiekcie wynajęły firmy: Delfarma, DHL Forwarding, DS Smith i Ruch.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MAS]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu