Panek obniża ceny

opublikowano: 13-01-2020, 22:00

Carsharing w subskrybcji i brak odpowiedzialności za szkody. To nowy pomysł firmy Panek.

Jedna z największych firm oferujących auta na minuty w Polsce wprowadza nowy model wynajmu pojazdów — subskrypcję. Subskrypcja dostępna jest w trzech wariantach. Cena miesięcznego „abonamentu” (49, 79 lub 179 zł) zostaje w całości przeznaczona na przejazdy. Dla osób korzystających z tego modelu przewidziano bardziej korzystny cennik. Wybierający wariant „Basic 49” zapłacą za kilometr 79 gr., zdecydowani na „Optimum 79” — 69 gr, a na „Premium 179” — 59 gr. Regularna cena to 80 gr za każdy kilometr.

Dodatkowo subskrybenci mogą liczyć na zniesienie odpowiedzialności za szkody, nawet jeśli powstaną one z winy klientów. Warto dodać, że odpowiedzialność ta wynosi (w zależności od typu auta) od 1 do 4 tys. zł. Panek CarSharing to jedna z największych firm oferujących wynajem aut na minuty w Polsce. Flota ponad 2 tys. samochodów dostępna jest dla mieszańców pięciu polskich miast. Firma oferuje wynajem toyot yaris i corolla, smartów, seatów arona i mercedesów GLA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane