Pewny partner w niepewnych czasach

Partnerem publikacji jest Galan Logistics
opublikowano: 19-12-2022, 00:15
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Do prowadzenia stabilnego biznesu w czasach gwałtownych zmian niezbędne są elastyczność, bezpieczeństwo i umiejętność szybkiego reagowania na nagłe zdarzenia, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Przetrwają ci, którzy potrafią najszybciej dostosować się do sytuacji

Radosław Pospieszny, dyrektor zarządzający Galan Logistics sp. z o.o.

Receptą na rozwój działalności w niestabilnych warunkach są dywersyfikacja i elastyczność. Polityka biznesowa spółki Galan Logistics jest oparta na segmentacji rynku. Firma pozyskuje klientów operujących w różnych sektorach, m.in. e-commerce, motoryzacyjnym, papierniczym, chemicznym. Dzięki temu w czasie, kiedy w jednej branży następuje przestój, większa część floty może zostać przesunięta do sektora, który akurat jest w okresie prosperity. Galan wyróżnia się również dużą elastycznością w zakresie realizowanych projektów. Stała współpraca z partnerami na rynku skandynawskim bardzo często owocuje rozszerzeniem oferty na nowe destynacje.

Trudne czasy wiążą się także z odpowiedzialnością nie tylko za wyniki finansowe, lecz również zabezpieczenie wszystkich ogniw w łańcuchu powiązań firmy.

Galan Logistics posiada świadomość współzależności biznesowej, dlatego dokłada wszelkich starań, aby pracownicy mieli zapewnioną ciągłość pracy, dostawcy płynność finansową, a klienci stały przepływ towarów w łańcuchu dostaw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane