PF podpowiada lokalnie

MBE
27-03-2013, 00:00

Aplikacja mobilna Panorama Firm 2.0, należąca do firmy Eniro Polska, wprowadziła możliwość wyszukiwania lokalnego. Pozwala na wyszukiwanie miejsc, produktów oraz usług i lokalizowanie ich bezpośrednio na mapie.

Jest zintegrowana z Facebookiem, co oznacza, że można zobaczyć na mapie, gdzie ostatnio meldowali się znajomi. Działa na systemie Android 2.2 lub nowszym oraz iOS 4.3. lub nowszym.

— Mobilne wyszukiwanie lokalne staje przed dużym wyzwaniem, jakim jest trafność wyników. Na przykładzie naszej nowej aplikacji mobilnej widzimy, że użytkownicy wpisują różne zapytania, np. „piła’’ — miasto lub narzędzie — i liczą, że aplikacja sama się domyśli, o co pytamy.

Dążymy do sytuacji, kiedy będziemy potrafili pokazać najbardziej trafne wyniki, pasujące do zapytania — komentuje Magnus Gagnelid, kierownik produktu mobile w Eniro Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / PF podpowiada lokalnie