PGF wpadła w sieć

MB
opublikowano: 13-11-2007, 00:00

PGF idzie z duchem czasu i wkracza w internetową medycynę. Zainwestował w portal informujący i udostępniający leki.

PGF idzie z duchem czasu i wkracza w internetową medycynę. Zainwestował w portal informujący i udostępniający leki.

Głośno było ostatnio o domysłach na temat portalu medycznego i połączonej z nim aptece internetowej, do których uruchomienia szykowała się Polska Grupa Farmaceutyczna (PGF). Już wszystko wiadomo.

Jest portal (www.doz.pl który zgodnie z oczekiwaniami PGF ma stać się centrum informacji o zdrowiu i lekach — Chcemy, by był uzupełnieniem opieki lekarskiej i medycznej — mówi Wojciech Rosicki, koordynator projektu.

Jest też połączona z nim apteka internetowa, a w zasadzie strona, na której leki można zamówić, by odebrać je bez kolejki w jednej z 1,6 tys. aptek uczestniczących w programie PGF „Dbam o zdrowie”.

— Nie będziemy wbrew temu, co domniemywano dostarczać do domu. Ten pomysł to forma promocji aptek z nami współpracujących, które bez inwestowania w marketing zyskają klientów. Za leki zamawiane przez internet pacjenci będą płacić 15-20 proc. mniej — mówi Wojciech Rosicki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / PGF wpadła w sieć