PGNiG szuka innowacyjnych start-upów

opublikowano: 19-07-2016, 14:39

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo prowadzi nabór do Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów. Najlepsze rozwiązania zostaną wdrożone w spółce.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) ogłosiło nabór do drugiej edycji Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów. Uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniami, które można wdrożyć w spółce organizatora.

- Nabór skierowany jest do przedsiębiorstw oferujących produkt lub usługę gotową do demonstracji w warunkach operacyjnych PGNiG Obrót Detaliczny – wyjaśnia Łukasz Kroplewski, wiceprezes zarządu PGNiG ds. rozwoju.

Wyzwania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć uczestnikom warsztatów, to m.in. rozwój oferty dla domu i biznesu w zakresie dostarczania usług sieciowych, rozwój elektronicznych i automatycznych kanałów obsługi klienta czy nowe rozwiązania w obszarze technologii LNG i CNG. 

Jest o co powalczyć – w poprzedniej edycji wydarzenia wybrane zostały trzy projekty, które mają szansę na pilotażową instalację. 

16.09.2016 – Tego dnia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów, organizowanych przez PGNiG. Nabór jest prowadzony za pomocą Platformy Transferu Technologii ARP.

6.10.2016 – Tego dnia rozpoczną się warsztaty dla innowacyjnych start-upów i przedsiębiorców z sektora MSP, rozwijających technologie, które mogłyby zostać wdrożone w spółce PGNiG. 
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Innowacji / PGNiG szuka innowacyjnych start-upów