Pharmane przejmuje w USA

KZ, EBI
10-03-2010, 10:02

Dermena North America to podmiot, który za 3,5 tys. USD trafił do grupy Pharmena.

Dermena North America to niepubliczna spółka zarejestrowana w stanie Delaware w USA. Została ona założona w celu komercjalizacji na rynku amerykańskim i kanadyjskim substancji czynnych w dermatologii i kosmetologii w oparciu o know-how przekazane przez Pharmena w ramach umowy licencyjnej.

"Powyższa transakcja jest jednym z elementów strategii prowadzonej wspólnie z Destum Partners Inc. w celu pozyskania kontrahentów w zakresie dystrybucji dermokosmetyków oferowanych przez Pharmena S lub ich produkcji na podstawie udzielonej przez Pharmena licencji. Ponieważ umowa z Destum Partners Inc obejmuje swoim zakresem cały świat, z wyłączeniem terytorium USA i Kanady, to przejęcie Dermena North America daje możliwość udzielenia zainteresowanemu kontrahentowi licencji również na terenie USA i Kanady" - czytamy w komunikacie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ, EBI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Pharmane przejmuje w USA