Pieniądze natychmiast w e-sklepie

Sylwia Wezdiuk
opublikowano: 09-12-2018, 22:00

BlueMedia uruchomiło rozwiązanie umożliwiające dostarczenie przelewu na rachunek bankowy e-sklepu w czasie rzeczywistym, niezależnie od godziny, w której płatność została zlecona.

Firma wyjaśnia, że standardem na rynku jest księgowanie przelewu na rachunku bankowym e-sklepu automatycznie w kolejnym dniu roboczym po dokonaniu przez klienta płatności. System Blue Media umożliwia zaksięgowanie w ciągu maksymalnie kilku minut. Pozwala również na natychmiastowy zwrot pieniędzy klientom. Krystian Wesołowski, dyrektor sprzedaży w Blue Media, wyjaśnia, że standardowo zwroty realizowane są z salda, tymczasem w rozliczeniu natychmiastowym nic się na nim nie odkłada.

— Nasze rozwiązanie oferuje kredytowanie zwrotów lub zapewnienie salda przedpłaconego z opcją monitoringu i przypomnień, a także z kontrolą bezpieczeństwa i różnymi poziomami dostępu — tłumaczy ekspert.

Swoje rozwiązanie firma wdrożyła już w Travel Planet i Nationale Nederlanden.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wezdiuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy