Pierwsza Aukcja Nieruchomości już wkrótce

DI
02-11-2009, 14:43

Mieszkanie na warszawskim Żoliborzu za 4500 zł/m2 i dom w Radzyminie za niecałe 3000 zł/m2 to dwie z 29 atrakcyjnych cenowo nieruchomości, jakie zostaną wystawione na Jesiennej Aukcji Nieruchomości, organizowanej 22 listopada br. przez firmę Colliers International oraz domy aukcyjne Rick Levin & Associates i DESA Unicum.

Jest to pierwsza w Polsce aukcja nieruchomości na żywo. Ceny wywoławcze licytowanych nieruchomości będą nawet o 40% niższe niż rynkowe.

W trakcie Jesiennej Aukcji Nieruchomości, która odbędzie w warszawskim hotelu Sheraton, licytowane będą mieszkania i domy z Warszawy i okolic, a także jeden lokal użytkowy. Na udział w tym innowacyjnym na polskim rynku nieruchomości przedsięwzięciu zdecydowali się zarówno rodzimi, jak i międzynarodowi deweloperzy: MT Development, Delpha Investments Group, Dantex, Star Investments oraz AFI/MPGA z inwestycją Wilanów One. Dzięki współpracy z firmą Unia Nieruchomości na aukcji zostaną wystawione także dwa mieszkania z rynku wtórnego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Pierwsza Aukcja Nieruchomości już wkrótce