Pierwszy Moxy w Warszawie otwarty

opublikowano: 04-03-2019, 22:00

Zlokalizowany na terenie Centrum Praskiego Koneser hotel Moxy Warsaw Praga przyjmuje pierwszych gości.

Sieć lifestylowych hoteli Moxy należy do Marriott International i wyróżnia się dizajnerskim wystrojem oraz atrakcyjnymi częściami wspólnymi. Obiekt jest pierwszym hotelem tej marki w Warszawie i drugim w Polsce. Powstał w dawnej destylarni, należącej do Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Część zabytkowych elementów zostało zachowanych i wkomponowanych w wystrój hotelu. Hotel charakteryzuje kolorowe wzornictwo, energetyczna muzyka i szeroka oferta wydarzeń specjalnych. Jego centralnym miejscem jest otwarte przez całą dobę przestronne lobby. Na gości czekają tam: koktajl bar, strefa do pracy, strefa relaksu z kominkiem oraz biblioteka. Jest to przestrzeń, którą można także wykorzystać do spotkań przy grach planszowych lub wziąć udział w atrakcjach organizowanych przez hotel. Obiekt zarządzany jest przez Hotel Professionals Management Group. Inwestorem i deweloperem projektu jest Grupa Liebrecht & wooD.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy