Czytasz dzięki

Piętnastolecie firmy Dolcan

AYA
opublikowano: 09-05-2006, 00:00

Na warszawskim rynku deweloperskim Dolcan pojawił się jako jedna z pierwszych firm, realizując w 1992 r. inwestycję mieszkaniową na Zaciszu. Działalność inwestycyjną firma rozwinęła w podwarszawskich Ząbkach. Dziś realizuje tam kolejne projekty obejmujące budowę około 1 tys. mieszkań. To nie wszystko. Przygotowuje nowe inwestycje na terenie stolicy: w Ursusie, Białołęce, na Woli, a także w podwarszawskich Włochach, gdzie planowane jest duże osiedle na blisko 830 mieszkań. Dol-can to także właściciel hurtowni z materiałami budowlanymi oraz firma budowlana wyspecjalizowana w budownictwie mieszkaniowym, uzbrajaniu terenów i remontach. Firma sponsoruje też klub piłkarski w Ząbkach.

Obchody 15-lecia działalności na stołecznym i mazowieckim rynku spółka uczciła, oddając budynek biurowy, który będzie jej nową siedzibą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane