PiLab okiem analityka SII

opublikowano: 24-10-2017, 11:36
aktualizacja: 24-10-2017, 11:41

Paweł Juszczak, główny analityk Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, przygotował raport o spółce PiLab.

O firmie pisaliśmy w "Pulsie Biznesu" przed tygodniem. Spółka zdobywa pierwszych klientów w USA i — choć tego nie planowała — w Europie.

TAK JAK W IZRAELU: PiLab, w którego zarządzie są (od lewej) Sergiusz Borysławski i prezes Paweł Wieczyński, najpierw zrealizował niewielki projekt dla Warty, a potem przeprowadził wdrożenie dla Ministerstwa Cyfryzacji w systemie CEPiK i teraz zdobywa kolejnych klientów. Podobnie chce działać jego amerykańska spółka DataWalk, której prezesem jest Gabe Gotthard (drugi od prawej), a wiceprezesem ds. sprzedaży i szefem analityki Chris Westphal.
Zobacz więcej

TAK JAK W IZRAELU: PiLab, w którego zarządzie są (od lewej) Sergiusz Borysławski i prezes Paweł Wieczyński, najpierw zrealizował niewielki projekt dla Warty, a potem przeprowadził wdrożenie dla Ministerstwa Cyfryzacji w systemie CEPiK i teraz zdobywa kolejnych klientów. Podobnie chce działać jego amerykańska spółka DataWalk, której prezesem jest Gabe Gotthard (drugi od prawej), a wiceprezesem ds. sprzedaży i szefem analityki Chris Westphal. Fot. Marek Wiśniewski

PiLab to polska firma technologiczna działająca w obszarze dużych i złożonych zbiorów danych – tzw. big data. Poprzez oferowaną platformę DataWalk, stworzoną na bazie własnej, unikalnej technologii spółka umożliwia klientom szybkie łączenie, analizowanie i przeszukiwanie danych. Jej system charakteryzuje się przy tym wysoką wydajnością i elastycznością, a także krótkim czasem wdrożenia i łatwością użytkowania.

Raport SII, w którym m.in. oceniono perspektywy i przeprowadzono analizę sytuacji finansowej, można przeczytać na stronie internetowej stowarzyszenia>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu