Piotr i Paweł w dwóch miejscach

opublikowano: 02-04-2013, 00:00

Grupa Capital Park podpisała podwójną umowę z siecią delikatesów Piotr i Paweł.

Jeden ze sklepów znajdzie się w warszawskim kompleksie Royal Wilanów. Zajmie 2 tys. mkw. Wilanowska inwestycja będzie połączeniem biurowca (28 tys. mkw.) i galerii handlowousługowej (7,2 tys. mkw.). W podziemnej części budynku znajdą się parkingi — trzykondygnacyjny na 910 aut i rowerowy. Drugi sklep (o powierzchni 2,3 tys. mkw.) będzie w kompleksie powstającym na Woli.

Na terenie dawnej fabryki Norblina zaplanowano wielofunkcyjne centrum o łącznej powierzchni 61 tys. mkw. Będą tam m.in. biura (39 tys. mkw.), strefa handlowo-usługowa (70 sklepów i restauracji) i muzeum upamiętniające dawną abrykę. Na czterech podziemnych kondygnacjach znajdą się parking dla samochodów i automatyczny parking dla rowerów. Inwestor ma już pozwolenie na budowę inwestycji na Wilanowie i czeka na pozwolenie w sprawie drugiej. [

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu