PiS stawia na gospodarkę

PIN
opublikowano: 05-01-2009, 14:29

Prawo i Sprawiedliwość chce za niecały miesiąc przedstawić swój nowy program. Stanie się to 31 stycznia i 1 lutego, podczas kongresu programowego partii - uważa radio PIN.

Od kilku tygodni jej władze i zaproszeni eksperci piszą program, który większy nacisk będzie kładł na gospodarkę. Mają to być postulaty konkurencyjne wobec programu rządu Platformy Obywatelskiej i PSL-u.

PiS chce mówić o walce z kryzysem gospodarczym, dokończeniu prywatyzacji i dacie wejścia Polski do strefy euro. Według ekspertów, partia ta chce poprawić swój wizerunek w mediach. Jednak jak mówi doktor Wojciech Jabłoński, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego, specjalista od marketingu politycznego, ważne jest pytanie, czy w partii istnieje potencjał intelektualny, by tego programu się trzymać.
 
Wojciecha Jabłońskiego niepokoi również zbyt duża objętość nowego programu PiS-u. Składa się on bowiem z ponad stu stron.

Materiał przygotowany przez PiS stawia na gospodarkęPiS stawia na gospodarkę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PIN

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / PiS stawia na gospodarkę