PKP Częstochowa zbywa obiekty

Dominika Malik
27-04-2001, 00:00

PKP Częstochowa zbywa obiekty

PKP Zakład Nieruchomości w Częstochowie chce uzyskać ze sprzedaży dwóch nieruchomości co najmniej 320 tys. zł. Przetarg w tej sprawie ma odbyć się 9 maja 2001 r.

Koleje zamierzają sprzedać nieużytkowany grunt, położony w Pyskowicach, przy ul. Sikorskiego, o powierzchni ponad 2,5 tys. mkw. Został on wyceniony na 155 tys. zł. Znajduje się na nim budynek administracyjny i garaż, których łączna powierzchnia wynosi 458 mkw. Druga działka znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Karola Miarki, i jest obecnie wynajmowana. Ma ona powierzchnię 329 mkw. Mieści się na niej budynek administracyjny o powierzchni 159 mkw. Cena wywoławcza tej działki wynosi 165 tys. zł.

— Nieruchomości te, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, są przeznaczone pod zabudowę mieszkalno- -usługowo-handlową — mówi Barbara Olszowska z PKP Zakładu Nieruchomości w Częstochowie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Malik

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / PKP Częstochowa zbywa obiekty