Podlasie: 20 mln zł na centra logistyczne

opublikowano: 15-04-2018, 22:00

Jeszcze w tym miesiącu zarząd województwa podlaskiego uruchomi konkurs na unijne wsparcie dla firm z regionu, które chcą inwestować w centra logistyczne.

Jeszcze w tym miesiącu zarząd województwa podlaskiego uruchomi konkurs na unijne wsparcie dla firm z regionu, które chcą inwestować w centra logistyczne. Pieniądze pochodzą z poddziałania 1.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego („Promocja przedsiębiorczości i podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa”). Do podziału między wnioskodawców jest 20 mln zł.

Dotacje sfinansują projekty polegające na budowie, przebudowie lub modernizacji centrów logistycznych. Eksperci sprawdzą m.in., czy wnioskodawca ma prawa własności, pozwolenia i licencje niezbędne do realizacji projektu. Warto podkreślić, że przedsięwzięcie należy zakończyć w ciągu dwóch lat.

Przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie do 85 proc. wydatków kwalifikowanych projektu. Wnioski należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku (ul. Poleska 89). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na listopad.© Ⓟ

Ważna data

30.04 Od tego dnia podlaskie firmy będą mogły składać wnioski o dotacje z poddziałania 1.4.1 RPO WP. Nabór zakończy się 14 sierpnia.

Więcej informacji: www.rpo.wrotapodlasia.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy