Pokażą przedsiębiorcom, jak płacić mniej za prąd

DI
opublikowano: 01-02-2013, 00:00

Chcesz oszczędzać energię w firmie? Spółka Nowa Energia bezpłatnie przeszkoli twoich pracowników.

Przedsiębiorcy mogą teraz skorzystać z bezpłatnych szkoleń, na których oni sami i ich pracownicy dowiedzą się, jak zmniejszać firmowe rachunki za prąd. Rusza program edukacyjny Akademia Oszczędzania Energii, organizowany przez Nową Energię. Trenerzy Akademii będą bezpłatnie uczyć zasad energooszczędnego korzystania z urządzeń biurowych, takich jak komputer, drukarka czy czajnik elektryczny.Ponieważ organizator zajmuje się sprzedażą energii, trenerzy pokażą, jak dobór taryfy czy obniżenie ceny za 1 kWh mocy elektrycznej mogą wpłynąć na wysokość rachunków.

Akademia Oszczędzania Energii ma także program przeznaczony dla biurowców, który zakłada szkolenie ze sposobów zminimalizowania kosztów zużycia energii w częściach wspólnych. Pierwsze takie szkolenie już się odbyło — dla pracowników firm mających siedzibę w biurowcu Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter. Aby skorzystać ze szkolenia, należy skontaktować się z firmą Nowa Energia i ustalić termin.

10 proc. Tyle energii zużywanej przez monitor komputera można zaoszczędzić, wyłączając go przed wyjściem z biura…

35 proc. …a tyle energii traci się, nie domykając wieczka czajnika przy gotowaniu wody.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu