Pół miliona zapisów na wishliście Green Hell

GSU
opublikowano: 05-09-2019, 13:23

W czwartek o godz. 15 premierę będzie miała pełna wersja gry „Green Hell” od Creepy Jar. Na tzw. wishlisicie jest już blisko pół mln zapisów. Gra ma otrzymać wsparcie Steam.

Od początku premiery w trybie early access w czerwcu 2018 r.  „Green Hell” oceniło już ponad 3,7 tys. graczy, a średnia ocen pozytywnych to wciąż 83 proc. mimo formuły early access.  Dzisiejsza premiera pełnej wersji gry może liczyć na wsparcie Steam. 

Zobacz więcej

Creepy Jar

– Steam poprosił o przygotowanie dużych i małych banerów, liczymy więc że pojawimy się w jakiejś formie zarówno w tzw. content hub jak i stronie głównej. Dodatkowo, jeśli nie przede wszystkim, wszyscy użytkownicy early access dostaną informację o premierze, co jest potężnym wsparciem- mówi prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek.   

O tej pory symulator przetrwania w dżungli amazońskiej autorstwa warszawskiego studia znalazł już ponad 200 tys. nabywców w wersji „early access”.

Creepy Jar liczy na tzw. długi ogon swojej produkcji.

- Jesteśmy pewni, że dostarczamy produkt najwyższej jakości, którego cykl życia podobnie jak konkurencji to cztery i więcej lat. Tym bardziej, że trwają już zaawansowane prace nad trybem co-op, a także wersjami konsolowymi, które trafią do sprzedaży w 2020 r.  – mówi Krzysztof Kwiatek. 

Spółka zakłada, że w ciągu roku od premiery sprzedaż gry Green Hell wyniesie co najmniej 300 tys. szt.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy