Pół Puławskiej II już gotowe

AZA
opublikowano: 15-02-2011, 00:00

Już wkrótce w pobliżu Warszawy rozpocznie się budowa drugiej części centrum logistycznego Good Point Puławska.

Już wkrótce w pobliżu Warszawy rozpocznie się budowa drugiej części centrum logistycznego Good Point Puławska.

Zakończył się pierwszy etap budowy centrum logistycznego Good Point Puławska II. Trwa komercjalizacja obiektu. Inwestycję firmy Real Management podzielono na dwie fazy. W pierwszej powstało prawie 22 tys. mkw. Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2010 r, a zakończyła po 7 miesiącach, zgodnie z planem. Najemcy, w tym m.in. spółki CEDC i Cursor, wprowadzą się w najbliższych miesiącach. Już wkrótce rozpocznie się również budowa drugiego etapu inwestycji. Deweloper ma już prawomocne pozwolenie na budowę i szuka najemców. Kompleks logistyczny Good Point Puławska II znajduje się w miejscowości Łubna, 15 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79.

Spółka Real Management powstała w 2002 roku. Ma na koncie zakup, komercjalizację i sprzedaż warszawskiego biurowca Antares. W roku 2007 zakończyła natomiast budowę i sprzedaż osiedla domów jednorodzinnych Rezydencje Chojnów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu