Polaczek: Możliwe nieprawidłowości w resorcie infrastruktury

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 19-05-2006, 16:11

Minister transportu Jerzy Polaczek w piątek na spotkaniu z dziennikarzami, powiedział że podziela przypuszczenia zawarte w informacjach prasowych, iż przy przygotowaniach do inwestycji drogowych w Polsce dochodziło do bardzo istotnych nieprawidłowości.

Minister transportu Jerzy Polaczek w piątek na spotkaniu z dziennikarzami, powiedział że podziela przypuszczenia zawarte w informacjach prasowych, iż przy przygotowaniach do inwestycji drogowych w Polsce dochodziło do bardzo istotnych nieprawidłowości.

Polaczek powiedział, że podziela przypuszczenia zawarte w artykułach prasowych, dotyczące nie respektowania interesu publicznego w przygotowaniu do realizacji inwestycji autostradowych.

O nieprawidłowościach w b. resorcie infrastruktury napisało piątkowe "Życie Warszawy". Według informacji dziennika, mafia pruszkowska i współpracująca z nią grupa Janusza G. ps. Graf, miała poprzez swoje kontakty wśród urzędników Ministerstwa Infrastruktury zdobywać informacje o planowanych trasach przebiegu autostrad.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Polaczek: Możliwe nieprawidłowości w resorcie infrastruktury