Pole w Rajszewie gościło przedstawicieli 500 firm

Maria Czudowska
opublikowano: 03-09-2002, 00:00

W zeszłą sobotę, w klubie golfowym w Rajszewie odbył się Doroczny Turniej Golfa, zorganizowany przez miesięcznik „Eurobuild Poland”. Zgromadził on około 300 przedstawicieli firm.

— Chcemy, aby impreza ta znalazła się w kalendarzu spotkań biznesowych, a nasi goście mogli spotykać się podczas rozgrywek — mówi Justyna Galikowska, specjalista ds. marketingu w firmie Eurobuild Poland.

Oprócz turnieju goście mieli możliwość wzięcia udziału w Akademii Golfa, która służy doskonaleniu umiejętności gry. Całą imprezę wzbogacił występ artystów Teatru Studio Buffo z Warszawy. Zwycięzcy zostali nagrodzeni w trzech konkurencjach. Pierwszą z nich było „najdłuższe uderzenie najbliżej dołka”, w którym zwyciężył Jan Zawodowski, członek kadry narodowej juniorów. W kolejnej — „najbliżej dołka”, najlepszym okazał się Paweł Krasuski. Graczy ostatniej konkurencji podzielono na dwie kategorie. W kategorii 19-36 najlepszy był Paweł Przybylski, a w kategorii handicup 0-18 zwyciężył Tim Hayland, który otrzymał nagrodę główną, ufundowaną przez Bovis Land Lease.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Czudowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Pole w Rajszewie gościło przedstawicieli 500 firm